Strona główna Dodaj do ulubionych Kontakt
Bramy
Bramy Harmonijkowe AJAB s± atrakcyjnym, wytrzymałym i estetycznym produktem. Cechuje je szybko¶ć otwierania, niezawodno¶ć działania i bezobsługowa eksploatacja. Znajduj± szerokie zastosowanie w projektach przemysłowych, warsztatach samochodowych, halach, obiektach produkcyjnych, fabrycznych lub garażowych.
Bramy

Nasze bramy harmonijkowe, w zależno¶ci od wymiarów, s± projektowane jako 2-, 3-, 4- lub 6-skrzydłowe bramy o segmentach pionowych.

Budowane ze szwedzkich profili i blach bramy s± najczę¶ciej cynkowane ogniowo, co stanowi skuteczn± ochronę antykorozyjn± i pozwala na ich funkcjonowanie nawet w ekstremalnych warunkach.

Każde skrzydło posiada kilka rodzajów uszczelnień gumowych, które doskonale izoluj± poszczególne segmenty bram i zapewniaj± precyzyjne doleganie całej powierzchni do o¶cieżnicy.

Wszystkie nasze produkty nie wymagaja serwisowania i konserwacji ,zarówno okucia jak i wszystkie komponenty są wykonane z trwałych materiałów a żywotność bram w wersji ocynk 100% jest praktycznie nieograniczona.

Nasze bramy harmonijkowe nie zajmuja światła otworu i nie ograniczaja przejazdu lecz daja poczucie komfortu i bezpieczeństwa eksploatacji , ich obsługa nawet w wresji ręcznej nie wymaga używania siły.

W każdej bramie możliwe jest zastosowanie furtki wej¶ciowej i kilku rzędów przeszklenia.


Szybki kontakt

Tel./Fax: (52) 381-61-03
Tel. kom.: 0602-695-313
Fax: (52) 381-61-03
e-mail: biuro@ajab-bramy.pl

Wzór zamówienia

Udostępnili¶my Państwu wzór zamówienia do ¶ci±gnięcia. Plik jest dostępny tutaj.


     All rights reserved

Strona główna  |  Bramy  |  Ogrodzenia  |  Kontakt  |  ^